Radnički poražen u Ljigu

Odbojkaši „Radničkog“ poraženi su u Ljigu u meču protiv „Spartaka“, rezultatom 3:1 u setovima.

Da bodovi ostanu u Ljigu najzaslužniji je bio Vladan Djordjević sa 18 poena a dalje po učinku slede Aleksić sa 16 i Gajević sa 15 poena.

U ekipi „Radničkog“ najviše raspoloženi za igru su bili Nemanja Stevanović sa 23 poena i Goić sa 13 poena.

Priliku za popravni „Radnički“ će imati već u petak kada se sastaje sa ekipom „Novog Pazara“.Meč se igra u hali „Jezero“ od 19 časova.

 

Post Author: Milan

Ostavi komentar