Tribina u okviru inicijative „Otvoreni razgovori Srbije – kakvo društvo želimo,“ na temu omladinsko (samo)organizovanje, biće održava večeras, četvrtak 30 novembar, u Kutiji šibica kragujevačkog Studentskog kulturnog centra.
Organizator je Grupa za studije angažovanosti Instituta za filozofiju i društvenu teoriju Univerziteta u Beogradu, a tribina počinje u 18 časova.


