Radnički odigrao nerešeno sa Javorom u Ivanjici

Na gostovanju Javoru u Ivanjici, u meču 7.kola Plej-ofa Prve lige Srbije, Radnički je odigrao nerešeno 1:1 (0:0).

Pre ovog susreta se znalo da će Javor sigurno biti drugoplasirani i tako ući u Superligu, a da će Radnički ići u baraž za dostizanje tog cilja.

Zato su oba tima na teren u Ivanjici izveli kombinovane sastave, a bliži pobedi ipak je bio tim iz Kragujevca.

Kragujevčani su vodili od 52. minuta kada je Nemanja Zdravković doneo prednost ‘djavolima’ i taman kada se činilo da je posao završen a Radnički osigurao četvrtu poziciju pred baraž usledio je gol domaćina. Nikola Petković je u prvom minutu nadoknade poravnao rezultat i postavio konačnih 1:1.

Ovako Radniči 1923 mora da sačeka ishod okršaja TSK-a i Metalca, kako bi saznao hoće li u baraž sa četvrte ili pete pozicije. Svakako će tamo igrati protiv Metalca, a ostaje da se vidi da li će meč igrati u Kragujevcu ili u Gornjem Milanovcu.

Kako god, raduje forma ekipe pred nadamo se mečeve sezone.