Radnički 1923 završio pripreme za nastavak sezone pobedom

Fudbaleri Radničkog 1923 uspešno su okončali pripreme za nastavak sezone.

U poslednjoj devetoj kontrolnoj utakmici savladana je ekipa Borca iz Čačka koji je i rival ekipi iz Kragujevca u Prvoj ligi Srbije. Rezultat je bio 2:1 za Kragujevčane.

U vodjstvo je Radnički 1923 došao u prvom poluvremenu iz jedanaesterca, posle terenske nadmoći i inicijative i nekoliko izglednih šansi.Strelac je bio Todorović.

Iako je u drugom poluvremenu vidjena slična utakmica i Radnički 1923 bio mnogo konkretniji ipak su gosti došli do izjednačenja.Da rezultat ipak bude pravedan u odnosu na vidjeno na terenu postarao se iskusni Vujasin i postavio konačan rezultat.

Da podsetimo u zimskom prelaznom roku Radnički 1923 se ozbiljno pojačao sa osam igrača, a to su Željko Žerađanin, Stefan Vasić, Nikola Rađen, Aleksandar Popović, Luka Milisavljević, Stefan Grbović, Miloš Đorđević i Branko Ostojić.Nakon svega vidjenog na pripremama reklo bi se da će i u nastavku sezone tim iz Kragujevca konkurisati za vrh tabele.