Radnički 1923 slavio protiv Borca iz Čačka u generalnoj probi pred sezonu

U poslednjoj utakmici priprema za novu prvoligašku sezonu, fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su Borac iz Čačka posle preokreta, rezultatom 2:1 (2:1).

Čačani su do vođstva došli u 15. minutu igre, kada je azijski internacionalac Ćun iskoristio nesmotrenost u odbrani domaćih i poslao loptu u mrežu.

Isto toliko čekalo se na izjednačenje, pošto je u 30. minutu Zdravković iskoristio odbitak posle kornera Kovačevića, a nakon samo dva minuta potpuni preokret i konačan rezultat donosi Velimir Popović, na asistenciju Todorovića.

U drugom poluvremenu utakmice debitovao je za domaćina i napadač Slađan Nikodijević, najnovije pojačanje tima iz Kragujevca, ali su mreže do kraja mirovale.

Radnički 1923 na startu sezone dočekuje imenjaka iz Pirota, u subotu, od 17.30 časova, na „Čika Dači“.