Radnički 1923 propustio da pobedi Sindjelić

Propustio je Radnički 1923 odličnu priliku da u direktnom duelu preotme Sindjeliću petu poziciju na tabeli.Umesto toga, zbog pobede Metalca pao je na sedmu.

Utakmica je završena rezultatom 1:1 iako je Radnički 1923 vodio na poluvremenu i prema svemu vidjenom do toga trenutka činilo se da će lako izaći na kraj sa opasnim protivnikom.

Prednost domaćem timu doneo je ove sezone izuzetni Mile Vujasin, udarcem glavom nakon centaršuta Jovana Lukića.Gol je došao u pravom trenutku, pred kraj prvog poluvremena u 36.minutu i bio je kruna nadmoćnije igre i inicijative tima iz Kragujevca.Pre gola Radnički je pogodio i prečku, kada je Todorović pokušao da lobuje golmana Sindjelića.

Ipak u drugom poluvremenu potpuno drugačija slika.Gosti nadmoćniji, Radnički se povukao i kao rezultat takve igre Tufegdžić je izjednačio u 69.minutu.

Do kraja Radnički 1923 nije uspeo da se trgne i da ponovo dodje do vodjstva, mada ni Sindjelić nije imao pravih šansi, tako da se čini da je na kraju remi potpuno realna slika svega vidjenog.

U narednom kolu Radnički 1923 gostuje još jednoj ekipi koja se bori za ulazak u viši rang, Zlatiboru iz Čajetine.