Radnički 1923 poražen u Novom Pazaru

Fudbaleri Radničkog 1923 poraženi su danas na gostovanju u Novom Pazaru 2:1, u utakmici četvrtog kola plej-auta za opstanak u Super ligi Srbije.

Tim Nenada Lalatovića poveo je u 20. minutu golom Voja Ubiparipa, ali je domaćin, nošen podrškom navijača, u drugom poluvremenu postigao dav gola i stigao do pobede.

Preokret Novom Pazaru doneli su rezervisti, Sead Islamović koji je izjednačio u 59. minutu i Mustafa Mujezinović koji je 10 minuta kasnije doneo važan trijumf ekipi Tomislava Sivića.

Radnički se sada nalazi na šestom mestu plej-aut tabele sa 32 boda, dok je Novi Pazar na poziciji iznad sa tri boda više.

U narednom kolu na “Čika Daču” dolazi novosadski Proleter u utakmici koju mora da dobije ako želi da se nada opstanku u elitnom rangu domaćeg fudbala.