Partizan odneo bodove iz Kragujevca

U meču 15.kola odbojkaške Super lige Srbije, Partizan je slavio protiv domaće ekipe Radničkog sa ubedljivih 3:0 (29:27, 25:23, 25:21 ).

Utakmica je bila mnogo neizvesnija nego što to pokazuje konačan rezultat.Lako je mogla da ode i na stranu domaće ekipe.Čini se da je ovu utakmicu rešio umor igrača Radničkog koji su očigledno, posle plasmana u finale kupa ostali bez snage i energije.Partizan je u završnici svakoga seta ima više svežine i to bi presudilo.

Prva dva seta rešena su na razliku a u trećem je i definitivno Partizan, sigurnom igrom završio meč.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Žugić sa 15 poena.Pratili su ga Pantić i Radović sa 10 poena.Kod domaćina istakao se Nemanja Stevanović sa 10 poena.

Radnički posle 15.kola zauzima šestu poziciju sa 21 poenom.

Nastavak sezone sledi tek 11. januara kada Radnički gostuje ekipi Jedinstva iz Stare Pazove.