Odbojkaši „Radničkog“ izgubili ali ostavili sjajan utisak protiv Zvezde

Iako su pretrpeli i treći poraz u Mini ligi za plasman od 1. do 6. mesta, na gostovanju beogradskoj Crvenoj zvezdi, odbojkaši Radničkog ostavili su sjajan utisak i može se reći da je samo par lopti rešilo ovaj duel. Konačan rezultat je bio 3:1 (26:24, 23:25, 26:24, 25:16).
Pošto su dobili treći set na razliku domaćini su prelomili meč i samo u poslednjem četvrtom setu nije vidjena velika borba.
Zvezdu su do pobede predvodili Danilo Pavlović sa 18 i Lazar Dodić sa 17 poena, a dvocifreni su bili još Nemanja Masulović sa 12 i Milutin Nejić sa 10, koliko su postigli Ivan Perović i Nemanja Stevanović na drugoj strani.
Radnički je i dalje poslednji na mini tabeli sa 27 bodova, pet manje od Jedinstva iz Stare Pazove, dok je Zvezda druga sa 43, 12 manje od prvoplasirane Vojvodine.