Odbojkaši doneli sva tri boda iz Novog Pazara

U meču 5.kola BPŠ Super lige Srbije, odbojkaši Radničkog slavili su protiv Novog Pazara u gostima, rezultatom 3:1 (15:25,25:21,25:16,25:16).

Bio je ovo najbolji način da se ekipa iz Kragujevca vrati na pobednički kolosek nakon tesnog poraza od Vojvodine u prethodnom kolu.

Želeli su silno Pazarci da pobegnu sa dna tabele i veoma motivisano ušli u ovaj meč, što im je i donelo prvi set ali više od toga nisu mogli. Od tog trenutka Radnički je pokazao razliku u kvalitetu i mnogo ozbiljnijim pristupom više do kraja meča nje pružio domaćinu ni promil šanse da se vrati u meč.
Nakon izjednačenja u setovima, Radnički je samo dodao gas i u poslednja dva seta furioznom igrom deklasirao protivnika.
Kapiten Vladimir Jekić bio je najefikasniji u pobedničkom timu sa 22 osvojena poena. Pratili su ga Srećko Ristić sa 14 i Nemanja Stevanović sa 10 poena. Najbolji pojedinac u redovima Novog Pazara bio je Hamza Oufani sa 13 poena, dok je Benjamin Daca osvojio 10.